Yandex Metrika
ŞİKAYET 16 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 16 Kayıttan 1 - 16 Arası Gösteriliyor

Ziraat Bankası Hakkında

Ziraat Bankası 19.yüzyılın yarısında Osmanlı İmparatorluğu'nda, ticaret ve finansmanda batılı modellerinde besimsenmesiyle birlikte, yabancı bankalar ülke toprakları içinde faaliyet göstermeye başlamıştı. Zaman içerisinde herkesin ve her kesimin bankası olabilmek amacıyla hizmetlerini yaygınlaştıran Ziraat Bankası, ülkeye değer katma amacı doğrultusunda faaliyetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Ziraat Bankası Hizmetleri

Ziraat Bankası'nın bireysel bankacılık hizmetleri arasında mevduat ve yatırım hesapları açtırmak, kredi işlemler, kredi kartı seçenekleri gibi pek çok işlem mevcuttur. Kurumsal anlamda yapabileceğiniz tüm işlemlerinizi Ziraat Bankası Kurumsal hesapları üzerinden yapabilir dijital ve Ziraat mobil bankacılık işlemleriyle bankamatikte sıra beklemeden işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası şubelerine Ziraat Bankası'nın resmi sitesinden ulaşabilir veya Ziraat bankası çağrı merkezi üzerinden işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi seçenekleri, kart seçenekleri, ödeme seçenekleri, faiz oranları, ekonomiye destek paketleri, döviz, müşteri hizmetleri, değerli metal işlemler, vade seçenekleri, taşıt kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi, ihtiyaç kredisi, mevduat, yatırımlar, bes, sigorta ve emeklilik planları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetleri numaraları 444 00 00 - 0850 220 00 00'dır. Bu numaralar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankasından nasıl kredi çekebilirim?

Ziraat Bankası'ndan kredi çekmek için Ziraat Mobil uygulamasından veya bankalardan başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şikayet Yaz