Naskon Sapphire Paralarım Alındı

Esdora devre mülk mağduriyetimizin giderilmesi için 17 Haziranda Ayaş-Ankara'daki Naskon otele gittik.  M*** G*** Esdoramızı vatandaş olmak isteyen yabancı kişilere kendileri komisyon alarak satacağını bize de 135 bin TL vereceklerini anlattılar. Kabul etmedim. Fakat M*** adındaki başka bir satış elemanı, taksitle, kartımdan önden 3500 TL çekerek, Naskon'dan 1+1 devre mülk yerini bize sattı. Köydeyim benden telefonla kalan paraları EFT yoluyla istediler. Yatırdım. Ankara Naskon'a geldiğimde, M*** ve M*** yok, kovulmuş. Naskon'da yer alma işlemim olmamış. Yatırdığım 17.500 TL param M*** ve M***'un hesaplarına gitmiş. Ben, Naskon'da onları müdür olarak görmeseydim, konuşmasaydım, telefona  inanmazdım. Böyle güvenilmeyen kişiler nasıl çalıştırılıyor. Onlara NASKON var arkamızda diye inandık. Güvendik orda tanıştık.

E
Ekrem
24+

Naskon Sapphire Benzer Şikayetler


Naskon Sapphire Devre Mülk Vaatleri

Merhabalar. 2019 Ocak ayında hediye tatil kazandınız, tatilinizi kullanmak için toplantımıza katılmalısınız diyerek anne ve babamı bir ...

E
Emre
284
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz