En Kötü Firmadan Da Kötü Sekersepetim.com

sekersepetim.com'da sipariş verdiğim ürün olmadığı için değişimi ve kargo adres değişikliği için 27 Ağustos itibariyle ulaşmaya çalışıyorum, geri aranmıyorum en sonunda ulaşabildiğim kişi de beni 31 Ağustos'a erteliyor. Aradığımda toplantıdayım arayacağım diyor ve 3 saat sonra aradığımda telefonu açmıyor. En sonunda genel iletişim numarasını arıyorum ve yine kendisi çıktı. "Niye arıyorsun, sistem çalışmıyor, açıklama yapmak zorunda değilim, arayacağım dedim ya" gibi sokak ağzıyla fırça çekip yetmezmiş gibi üzerine bir sürü söz ve hakaret işitiyorum.

Konuşulan sözler ve saygısızlık benim bugüne kadar en ufak bir işletmede bile görmediğim bir tarzda. Üstelik tekrar aradığımda çıkan "beyefendi" de aynı tarzda konuşuyor. Siparişimi iptal etmek istiyorum deyince "kafanıza göre iptal ettiremezsiniz" cümlesini hayatımda hiçbir işletmeden duymadım! İptal için ısrar edince web sitelerine yönlendiriyor, "değerlendiririz" diyor. Zamanım yok 160 TL şeker ürün almışım ne zaman dönersiniz diyorum, biz yazılı döneriz diye saçma bir açıklama yapıyor, yine bir sürü hakaretvari sözlerle susturulmaya çalışıyorum. Sonuç olarak hem hakaret yedim yok yere hem de paramın üzerine yatılacak çok net belli ediyorlar. 

Genel olarak firmanın üslubu müşterilere hakaret etmek üzerine ve bunun üzerine sipariş iptal edelim sözü geçince "kafana göre iptal edemezsin" diyorlar. 

2 çalışanından sadece aradığım için yok yere hakaret yediğim firmadan 1 kuruşumun geçmesini istemiyorum.

Y
Yasemin
493+
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz