Setr-i Nur Başka Ürün Gönderilmesi

Sünnetim için Setr-i Nur'dan kıyafet almak istedim ürünlerini çok beğendiğim için. Ama başıma gelmeyen kalmadı 3 çocuğumla kalkıp gittim 4 saatlik Setr-i Nur'un Manisa'da ki mağazasına orda turuncu bir model kıyafet deneyip kiraladım. Ama bana o modelin bakir rengini gönderdiler hem de sünnetime 1 gün kala aradım bu renk değildi diye birde üstüne bizde bitek bakır rengi var olsa niye göndermeyelim ışıktan öyledir falan gibi muhabbet yaptılar hadi gidip denememiş olsam anlayacağım ama birebir gözlerimle gördüm mankenin üzerinde de denediğim yerde de ayni renkti yani turuncu ama bakir rengi olanını gönderdiler birde üstüne o renk yok diye olamaz diye sanki ben şizofrenmişim gibi dalga geçtiler benimle. Kanıtlarım var fotoğraflar var. Birde üstüne haksız para istemi oldu orda bana hiçbir konuda gönderim ücretleri size aittir diye bir şey söylemediler ama konuşmuştuk bunları diyorlar senette yazıyor gibi *** yanlış beyanda bulundular ama senette böyle şeyler zaten yazmıyor. Onlar bana kıyafetimi Balıkesir'in havran ilçesine göndereceklerini söz vermişlerdi ama Balıkesir'e kadar gönderdiler. Hem de gece 23.00 da anlaşmamız böyle değildi Balıkesir'den havran 1.5 saatlik yol birde kalktım o telaşenin içinde gece yola düştüm kıyafet almaya birde kalkmışlar benden gönderim ücretleri sizdendi diye para koparmaya çalıştılar. Ben bu firmayla bir kez iş yaptım bir daha asla yapmam şiddetle kınıyorum hiç tavsiye etmiyorum tamamen *** onların yaptığı ve birde insanla dalga geçmeleri de cabası. Denediğim kıyafeti ve onların gönderdiğini atıyorum bir ışık bu kadar mı renk fark eder.

E
Ebru
54+

Setr-i Nur Benzer Şikayetler


Setr-i Nur Maddi Ve Manevi Zarara Uğratıldım

Setr-i Nur mağazaları tarafından maddi ve manevi zarara uğratıldım. Gebze Setr-i Nur bayiliği şahsıma hakaret edip gelinliklerini deneyemeyeceğimi ...

R
Rabia
88
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz