Tez İlaçlama Mağdur Bırakıldım

Tunç Akrep ilaçlama 0121 653 98 82, Tezilaçlam 0212 266 44 22

Evi ilaçlatmak için Tunç Akrep ilaçlama 0121 653 98 82 numarayı aradım. (Tabi sonra Tunç olmadıklarını Tez İlaçlama olduklarını söylediler ama) telefona çıkan bayan arkadaşa, durumu izah ettim böceği anlattım o da garantili işlem yapıyoruz sonuç odaklı çalışıyoruz dedi. Kesin çözüm oluyor mu dedim evet dedi. Evi ilaçladılar 200 TL aldılar. İki gün sonra böcekler hala salonda geziniyordu. Aradık durumu anlattık, bir kaç gün daha bekleyin dediler. Bekledik bir hafta oldu. Böcekler ölmedi. Oğlum firmayı aramış abi bunlar hala duruyor demiş. Onlarda geliriz ilaçlamaya ama 170 TL ücretinizi alırız demiş. Ayrıca kurallarına harfi harfine uyduk. 

Sonra ben aradım durumu tekrar anlattım. 0212 266 44 22 üst yetkiliymiş !!! Bu adaletli bir durum değil dedim. Bu sizin hatanız demek ki iyi ilaçlanmamış ki ölmemişler ve sizin bunu tekrar ilaçlamanız gerekiyor dedim. Sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim dedim. Kime ederseniz edin dediler. konunuz özeti ikinci kez paranızı verirseniz gelirim ilaçlamaya yoksa gelmem diyor. 

Ama siz "garantili hizmet dediniz, kesin çözüm dediniz” diyorum. Biz garanti vermeyiz hiçbir zaman diyor…. 

Yeğenimi arattım ben mi yanlış hatırlıyorum diye... Aynısını söyledi ve hatta eğer bir hafta içerisinde tekrar çıkarsa ücretsiz ilaçlıyoruz dedi… 0212 266 44 22, 0121 653 98 82 bu iki numarayı arayarak deneyebilirsiniz de aynı *** söyleyecekler. 

153 Beyaz Masayı aradım elimde belge olmadığı için maalesef bir şey yapamıyorum dedi… 175 tüketici haklarını aradım yine aynı… Avukatımı aradım o da üzülerek aynı şeyi söyledi… 

Bizim hatamız elimizde fiş fatura yok. Ülkenin bu açığını da biliyorlar. Benim telefon konuşmam… Onların garanti vaadi delil olamıyor böceklerle kalakalmam… Fişi özellikle vermiyorlar!!! Devletin açığını çok iyi biliyorlar. Vergi dahi ödemiyorlardır… Sırtımızdan adaletsizce kazanıyorlar… Önceden bu duruma susuyordum. Ama artık susmuyorum. Böyle insanlar hizmet vermemeli… Bizlerin sırtından hak yiyerek yükselmemeli ceza almalılar…. Bizler böyle tepki verirsek bilinçlenirsek ancak temiz bir toplum oluruz...

Temennim bu şikayetimin bir şekilde hedefine ulaşması... Diğer insanlar bizim gibi mağdur olmasınlar...

G
Gül
25+
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz