Woodykidstore Hatalı Ürün Geri Alınmıyor

Hatalı ürünlerinin arkasında durmayan ürün alırken tekrar tekrar düşünülmesi gereken bir firma. 6 eylülde hazır olması gereken ürünler 25 eylül tarihinde yola çıktı. 3 kere teslimat ertelendi.

Bir gün önceden erken getirin diye uyarmamıza rağmen akşam 20.30 da evimize teslimat yapmaya çalıştılar ve o saatten sonra montaj yapmak istediler gürültü olacağı için site kuralları gereği ürünleri teslim alamadık sonra kendi anlaştıkları kargoyla ürünleri bir kaç gün sonra tekrar gönderdiler açtığımızda 4 üründe hatalar vardı. (Şifonyerde göçük, kitap rafı kırık, giysi dolabında vuruklar, oyuncak kutusunun üstünde mavi lekeler) Şimdi paramızı geri iade etmek için hatalı ürünlerin taşıma bedelini bizim ödememizi istiyorlar. Ürünleri gelip yerinde inceleyeceğiz deyip bizi oyaladılar. Gelmediler. Yetkili birine ulaşmak saatlerimizi alıyor, sürekli oyalıyorlar. Müşteriyle konuşma üslupları ve verdikleri cevaplar bir hayli nahoş. Hatalı ürünleri geri alın dediğimizde firma sahibi beyefendi “onu da mı biz yapacağız” gibi garip cevaplar veriyor.

Bizi tüketici mahkemesine başvurmak zorunda bıraktılar. Tam bir hayal kırıklığı…

B
Büsra
11+
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz