Yandex Metrika
ŞİKAYET 11 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.1/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
1
Toplam 11 Kayıttan 1 - 11 Arası Gösteriliyor

Awox Hakkında

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleriyle faaliyet gösteren Awox yaklaşık 3.500 çalışanı ile merkezi Türkiye olmakla birlikte dünya çapında toplam 6 tane üretim tesisine sahiptir.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 60.000 m2 kapalı alan üretim tesisi ve Lüleburgaz’da 20.000 m2 depolama alanı olarak toplamda 80.000 m2 kapalı alana sahip AWOX üretim tesislerinde elektronik bölümü-küçük elektrikli ev aletleri bölümü-ısıtma ve soğutma bölümü-plastik enjeksiyon bölümü- metal enjeksiyon bölümü ve kalıphane bölümü olmak üzere 6 ayrı bölümde üretim yaparak ülke ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamaktadır.

Awox Ürünleri Nelerdir?

Awox televizyon, uydu sistemleri, küçük ev aletleri, ısıtma ve soğutma gibi alanlarda üretim yapmaktadır.

Awox Televizyon Nasıl?

Awox hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Awox, ürün kalitesi, iade ve değişim süreci, ödeme seçenekleri, garanti koşulları, müşteri hizmetleri, kullanım koşulları, ürün ömrü ve yetkili servis, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Awox Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Awox müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Awox'un çağrı merkezi telefonu 0850 227 0 121'dir.

Awox çağrı merkezi mesai saatleri kaçtır?

Hafta içi mesai saatleri 08:00 ile 18:00 arasındadır. Hafta sonu Cumartesi 08:30 ile 12:00 saatleri arasındadır.

Şikayet Yaz