ŞİKAYET 108 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 3 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.3/5
Ortalama  
Mükemmel
%3
Çok iyi
%2
Ortalama
%3
Kötü
%0
Çok Kötü
%92
Toplam 108 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Bellona Hakkında

Üretim faaliyetlerine 1997 yılında başlayan Bellona, o yıllardan itibaren izlediği başarılı pazarlama stratejileriyle sektörde kendine önemli yer edinmiştir. Yatırımlarının önemli bir kısmını Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde gerçekleştirmiştir. Bellona Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde toplamda 350.000 m2'lik alan üzerine kurulu 191.000m2'lik kapalı üretim alanına sahiptir.

Bellona hangi tür ürünler üretmektedir?

Bellona oturma grupları, yemek odaları, genç odaları, çocuk odaları, yatak ve baza, ev tekstik, halı, bahçe mobilyası, mutfak masa ve sandalyeleri, aksesuar gibi kategorilerde ürünleri üretmektedir. Bellona yatak ve kanepe Bellona'nın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Bellona hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Bellona firmasının; müşteri hizmetleri, ürünleri, teslimat süresi, kargo, özel üretim, ürün kalitesi, iade, iptal ve değişim koşulları, çeyiz paketleri, salon takımları, yatak odası takımları, kargo süreci, ödeme seçenekleri, ürün garantisi, mobilya takımları, online alışveriş, kampanya ve mağazaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bellona Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bellona'nın müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Bellona'nın müşteri hizmetleri numarası 0850 222 33 99'dur.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz