Yandex Metrika
ŞİKAYET 12 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 12 Kayıttan 1 - 12 Arası Gösteriliyor

Casper Hakkında

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, 1991 yılında, üç bilgisayar mühendisi girişimci tarafından kuruldu. Bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip olan Casper’da, tüm ürünlerimizin tasarım ve AR&GE süreçlerini kendi mühendislerimiz ile yürütüyoruz. Yıllık 1 milyon adet üretim yapılabilen Casper tesislerinde, 417 kişi istihdam ediliyor. Global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetimizle yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri, ürün gamını ve satış sonrası destek hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

Casper Ürünleri Neler?

Casper bilgisayar ve akıllı telefon gibi teknolojik ürünler üretmektedir ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılaşmaktadır.

Casperhakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Casper satış ve ürün politikası, iade ve değişim koşulları, kullanım ömrü, arıza, müşteri hizmetleri, fiyatlar, garanti ve yetkili servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

Casper Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Casper müşteri hizmetleri numarası nedir?

Casper'ın müşteri hizmetleri numarası (0850) 250 77 77'dir

Casper ürün yorumları

Casper hakkında tüm ürün yorumlarını kötüçıktı.com adresinden okuyabilirsiniz.

Şikayet Yaz