ŞİKAYET 15 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 3 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 2.8/5
Ortalama  
Mükemmel
%25
Çok iyi
%25
Ortalama
%0
Kötü
%0
Çok Kötü
%50
Toplam 15 Kayıttan 1 - 15 Arası Gösteriliyor

incehesap.com Hakkında

incehesap.com, 2008 yılında teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek amacıyla kurulmuştur. İncehesap.com, kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için çabaladı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

İncehesap.com hangi ürünleri satıyor?

İncehesap.com pc, telefon, televizyon, ses ve görüntü sistemi, bilgisayar, tablet, bilgisayar bileşenler, çevre birimleri, beyaz eşya, dijital eğlence, ısıtma ve soğutma, küçük ev aletleri, yazıcı ve tüketim, kurumsal ürünler, en ucuz, en iyi ve oyunculara özel gaming kategorileriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

İncehesap.com hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. İncehesap.com firmasının; satış, online işlemler, ürün iadesi, online alışveriş, müşteri hizmetleri, sanal market, teslimat, garanti süreci, kargo, para iadesi, ödeme şekilleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

incehesap.com Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

incehesap.com müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

incehesap.com'un müşteri hizmetleri numarası 0850 800 46 23'dür.

incehesap.com kargo takibi nasıl yapılır?

incehesap.com'un kargo takibini ilgili kargonun kargo sayfasından yapabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz