ŞİKAYET 28 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 1 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.1/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%0
Ortalama
%0
Kötü
%5
Çok Kötü
%95
Toplam 28 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Oppo Hakkında

Çin asıllı bir akıllı telefon markası olan Oppo 2004 yılında hayata geçmiştir. Aynı zamanda BBK’nın da kurucusu lan Duan Yongping tarafından kurulan teknoloji devi Oppo son zamanlarda çıkardığı yeni akıllı cep telefonu modelleri ile de ön plana çıkıyor.

Oppo Ürünleri ve Modelleri

Oppo Orijinal adı Oppo Electronics Corp olan android telefon markasının aynı zamanda MP3 çalıcılar, medya oynatıcıları, LCD-TV’ler, e-kitap okuyucuları ve DVD/Blu-Ray oynatıcıları bulunuyor. Türkiye piyasasına 2018’de giriş yapan ve girdiği andan itibaren en çok satış yapan akıllı cep telefonu markalarından biri olan Oppo, cep telefonu aksesuarları ile de piyasada hâkimiyetini sürdürmektedir.

Oppo Online Mağazaları

Oppo online mağazalarını Oppo resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Oppo hakkında Kötü Çıktı'da yayınlanan şikâyetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz kotucikti.com adresine sizler de yorum, öneri ve şikâyet yazabilirsiniz. Oppo akıllı cep telefonları için ürün kalitesi, iade ve değişim süreci, ödeme seçenekleri, garanti koşulları, müşteri hizmetleri, kullanım koşulları, ürün ömrü ve yetkili servis, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oppo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Oppo yetkili servisi nerede?

Oppo en yakın yetkili servisini Oppo resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Oppo cep telefonum arızalandı, ne yapmalıyım?

Oppo markasına ait teknolojik aletlerinizi garanti durumunu kontrol ettikten sonra en yakın yetkili servisine götürebilir ve destek alabilirsiniz. Destek ile alakalı kullanıcıların deneyimlerini incelemek isterseniz Kötü Çıktı’yı ziyaret edebilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz