Yandex Metrika
ŞİKAYET 3 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 3 Kayıttan 1 - 3 Arası Gösteriliyor

Özbay Mobilya Hakkında

Özbay Mobilya, Ankara'da 9, Fas'da ve Irak'da 1'er adet olmak üzere toplamda 11 mağazaya sahiptir. Kalite, istikrar, güven sloganıyla yoluna devam eden Özbay Mobilya; Koltuk takımları, köşe takımları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, bebek odaları, mutfak masa takımı, tv üniteleri, yatak, baza, başlık, kanepe gibi ürünler üretmektedir. En uygun çeyiz paketlerine Özbay'ın sitesinden ulaşabilirsiniz.

Özbay Mobilyahakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Özbay Mobilya firmasının; müşteri hizmetleri, ürünleri, teslimat süresi, kargo, özel üretim, ürün kalitesi, iade, iptal ve değişim koşulları, çeyiz paketleri, salon takımları, yatak odası takımları, kargo süreci, ödeme seçenekleri, ürün garantisi, mobilya takımları, online alışveriş, kampanya ve mağazaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özbay Mobilya Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Özbay Mobilya güvenilir mi?

Özbay Mobilya hakkındaki müşteri yorumlarının tamamını Kötüçıktı.com adresinden okuyabilir, dilerseniz sizler de Özbay Mobilya'ya yorum yazabilirsiniz.

Özbay Mobilya müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Özbay Mobilya müşteri hizmetlerine 0312 348 33 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz