Yandex Metrika
ŞİKAYET 4 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 4 Kayıttan 1 - 4 Arası Gösteriliyor

sigortam.net Hakkında

Sigortam.net, online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında Türkyie'de hizmet veren ilk ve en geniş platformudur.

Sigortam.net’in Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Sigortam.net sigorta ve kasko alanında hizmet vermektedir. Sigortam.net kasko sigortası, özel sağlık sigortası, konut sigortası, zorunlu trafik sigortası gibi pek çok alanlarda sigorta hizmetleri sunmaktadır. Sigortam.net üzerinden sizler de sigorta ve kasko teklifi alabilirsiniz. Sigortam.net'in sigorta uzmanlarından 7 gün 24 saat ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Sigortam.net hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Sigortam.net ödeme seçenekleri, faiz oranları, müşteri hizmetleri, bes, ekonomiye destek paketleri, sağlık sigortası, kasko, erken emeklilik, poliçeler, sözleşme koşulları, mevduat, yatırımlar, sigorta ve emeklilik planları hakkında bilgi alabilirsiniz.

sigortam.net Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sigortam.net sigorta iptali nasıl yapılır?

Sigortam.net sigorta iptalini sigortam.net adresinden yapabilirsiniz.

Sigortam.net güvenilir mi?

Sigortam.net ile ilgili kullanıcı yorumlarını kotucikti.com adresinden okuyabilir, dilerseniz sizler de yorum yazabilrisiniz.

Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası 0850 250 2400'dür.

Şikayet Yaz