ŞİKAYET 40 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 1 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.1/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%0
Ortalama
%4
Kötü
%0
Çok Kötü
%96
Toplam 40 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Tatilbudur.com Hakkında

Tatilbudur.com, 1997 yılından bu yana Türk Turizminde yerini almış durumda. Tatilbudur.com yurt içi ve yurt dışında yüzlerce otelle işbirliği içerisinde çalışarak kullanıcılarına zaman yönetimi, son dakika tatil fırsatları ve fiyat çeşitliliği sunuyor.

Tatilbudur.com Ürün Çeşitliliği

Tatilbudur.com bünyesinde; otel ve tatil köyleri, şehir otelleri, butik oteller, havayolu ve karayolu ulaşım hizmetleri, kültür turları, mavi yolculuk, gençlik turları, yurt dışı tur paketleri, Kıbrıs tur paketleri, kayak turları, gemi seyahatleri, sağlık (termal oteller) tesisleri, kiralık araç hizmeti, balayı paketleri, vize hizmetler, dış hat uçak biletleri, iç hat uçak biletleri, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları, yurt içi ve yurt dışı rent a car rezervasyonları, seyahat sigortası ve asistan hizmetleri, fuar organizasyonları, motivasyon ve teşvik gezileri, kapalı grup organizasyonları, açılış, kutlama ve benzeri şirket ve birlik organizasyonlar, kültür, sanat, eğlence ve benzer etkinlik organizasyonları, eğitim ve araştırma gezileri, vize hizmetleri vermektedir.

Tatilbudur.com,hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Tatilbudur.com; müşteri hizmetleri, iptal ve iade süreçleri, vize işlemleri, uçak, tren, gemi biletleri, rehberler, tatil turlar, oteller, erken rezervasyon, bayram tatilleri, tatil seçenekleri ve paketleri, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz. /p>

Tatilbudur.com Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tatilbudur.com müşteri temsilcisine nasıl bağlanabilirim?

Tatilbudur.com müşteri temsilcisine 0 850 333 3 333 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz