ŞİKAYET 1344 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 37 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.4/5
Ortalama  
Mükemmel
%7
Çok iyi
%1
Ortalama
%2
Kötü
%5
Çok Kötü
%85
Toplam 1344 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Türk Telekom Hakkında

Türk Telekom, Türkiye'nin önde gelen telekomünikasyon operatörlerindendir. Günümüzün değişen ve gelişen teknolojisine uygun çalışmalarını 1995 yılından itibaren sürdürmektedir. Mobil, telefon, internet ve TV alanlarında hizmet veren Türk Telekom köklü geçmişiyle bu alanlarda öncü firmadır.

Türk Telekom'un hem bireysel hem de kurumsal hizmetleriyle geniş servis ağı, fiber altyapısı ile Türkiye'de hizmetlerini sürdürmektedir. Türk Telekom tarifeleri ile her yaştan kişileri etkilemeyi başarmıştır. Türk Telekom müşteri odaklı çalışarak, hizmet verdiği kişileri hep ön planda tutarak onların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.


Türk Telekom Hizmetleri

Evde internet, mobil internet, telefon, televizyon gibi birçok ürün ve hizmet yelpazesi bulunmaktadır. Türk telekom paketleri ile mobildeki tüm ihtiyaçlarınızı giderebilir, Türk telekom internet ile internet ihtiyacınızı sağlayabilirsiniz. Türk Telekom tivibu ile televizyondan dilediğiniz kanalları izleme imkanınız vardır. Canlı yayınları dilediğiniz gibi durdurabilir kaydedebilir ve daha sonra tekrar izleyebilirsiniz.

Türk Telekom hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Türk Telekom şirketi hakkında sözleşmeler, müşteri hizmetleri, altyapı, cayma bedeli, hizmet taşıma ve aktarma, hatlar, teknik servis, internet, telefon, televizyon, anlaşmalar, taahhüt ve sözleşme iptal koşulları, abonelikler, fiyatlandırmalar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom'a nasıl geçebilirim?

Türk Telekom'a geçmek için nüfus cüzdanınız ile birlikte en yakın Türk Telekom mağazasına giderek hattınızı taşıtma işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler nelerdir?

Türk Telekom online işlemler menüsünden mobil, internet, televizyon ya da telefon ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında; fatura ödeme, borç görüntüleme, TL yükleme gibi işlemler yer almaktadır.

Türk Telekom arıza bildirme yöntemleri nelerdir?

Türk Telekom arıza bildirimi ve arıza durum sorgulama için; 444 1 444 no’lu çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom bayilerinden, online işlemler web sayfasından, online işlemler mobil uygulamasından ve 121 arıza sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom arıza sorunuyla ilgili şikayetlerinizi ise Kötüçıktı.com'da paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom paketleri nelerdir?

Türk Telekom'un tüm paketlerine kendi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom güvenilir mi?

Türk Telekom hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom çekiyor mu?

Türk Telekom hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz