ŞİKAYET 647 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 9 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.3/5
Ortalama  
Mükemmel
%6
Çok iyi
%1
Ortalama
%2
Kötü
%3
Çok Kötü
%88
Toplam 647 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

D-Smart Hakkında

D-Smart, 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 2018 itibarıyla Demirören Holding bünyesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısıdır. İnternet ve televizyon hizmetlerini tek fatura avantajı ile sunan D-Smart, pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştirmektedir. D-Smart’ın dijital içerik hizmetleri; tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil belgesel kanalları, spor, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanısıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uyduları üzerinden yayın yapan yüzlerce uydu kanalı ve 92'si HD 240’tan fazla kanal ile kullanıcılara sunulmaktadır. D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart dünyasını internet üzerinden de sunmaktadır. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve uydu alıcıları üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ve çok daha fazlasına ulaşmaktadır. Ayrıca, dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyerek 2010 yılından bu yana internet servisi de sağlayan D-Smart, D-Smart Net markası ile tüm internet paketlerini kullanıcılarına tek fatura anlayışı ile sunmaktadır.

D-Smart Hizmetleri Nelerdir?

D-Smart internet paketlerinden birisini dilediğiniz gibi seçerek internet keyfini D-Smart kalitesi ile yaşayabilirsiniz. D-Smart televizyon paketleri ile dizi, film, spor gibi çeşitli kategorilerde dilediğiniz kanalı izleyebilirsiniz.

D-Smart hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. D-Smart şirketi hakkında sözleşmeler, müşteri hizmetleri, internet, telefon, televizyon, anlaşmalar, taahhüt ve sözleşme iptal koşulları, çekim gücü, abonelik koşulları, modem, cayma bedelleri, internet hızı ve fiyatlandırmalar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

D-Smart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

D-Smart müşteri hizmetleri numarası nedir?

0850 532 21 69 numaralı telefondan D-Smart çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. D-Smart müşteri memnuniyetini değerlendirmek ve yorum yazmak isterseniz www.kötüçıktı.com adresine gidebilirsiniz.

En yakın D-Smart teknik servisi nerede?

Size en yakın D-Smart servisini, D-Smart'ın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

D-Smart aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

D-Smart aboneliğinizi iptal etmek için D-Smart yetkili bayilerine başvurabilir, dilerseniz posta yolu ya da faks yolu ile abonelik talebinde bulunabilirsiniz.

D-Smart abonelik iptali için faks numarası nedir?

D-Smart abonelik iptali dilekçenizi 0212 478 03 33 numaralı telefona fakslayabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz