Yandex Metrika
ŞİKAYET 8 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 8 Kayıttan 1 - 8 Arası Gösteriliyor

Emsan Hakkında

Emsan Ürünleri Nelerdir?

Emsan'ın ürün çeşitleri; tencere setleri, tek tencere, tek tava, düdüklü tencere, sahan, kek kalıpları, çelik çeyiz setleri, bıçak seti, tek bıçak, rende, çatal kaşık bıçak takımı, tekli çatal kaşık bıçak, çay seti, çay fincan takımı, kahve fncan takımı, kek servis, kurabiyelik, yemek takımı, tabak, kase, yağlık, yağdanlık, sirkelik, baharat takımı, tepsi, servis takımı, kahvaltılık gibi ürünleri mevcuttur.

Emsan elektronik ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Mutfak robotu, kahve makinesi, doğrayıcı, tost makinesi, blender, çay makinesi gibi elektronik ürünler en çok rağbet gören ürünler arasındadır. Evlenecek kişilere özel çeyiz setleri de Emsan'ın olmazsa olmazıdır.
Emsan hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Emsan firmasının; iade, iptal ve değişim koşulları, ürün garantisi, ürün kalitesi, para iade süreci ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şikayet Yaz