Yandex Metrika
ŞİKAYET 4 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 4 Kayıttan 1 - 4 Arası Gösteriliyor

Tatilsepeti.com Hakkında

Tatilsepeti.com; 2004 yılında bu yana yurt içinde ve yurt dışında binlerce oteli tek bir sitede toplamıştır. 3 binden fazla yurt içi oteli ve 100 binden fazla yurt dışı oteliyle tatil hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlı turlar, yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri hizmetleriyle de ağını genişletmiştir.

Tatilsepeti.com Ürün Çeşitliliği

Tatilsepeti.com'da yurt içi şehir otelleri, yurt dışı şehir otelleri, termal oteller, balayı otelleri, kıbrıs otelleri, kültür turları, yurt dışı turları, erken rezervasyon turları, son dakika turları, Ankara çıkışlı turlar, İstanbul çıkışlı turlar, gemi turları, yurt içi uçak biletleri, yurt dışı uçak biletleri ve araç kiralama hizmetleri vermektedir. Unutulmaz balayı tatilleri için Tatilsepeti.com'un muhteşem fırsatlarına göz atabilirsiniz. Tatilsepeti.com'da tatillerinizi önceden planlayarak erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tatilsepeti.com hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Tatilsepeti.com; müşteri hizmetleri, iptal ve iade süreçleri, vize işlemleri, uçak, tren, gemi biletleri, rehberler, tatil turlar, oteller, erken rezervasyon, bayram tatilleri, tatil seçenekleri ve paketleri, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tatilsepeti.com Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tatilsepeti.com müşteri temsilcisine nasıl ulaşabilirim?

Tatilsepeti.com müşteri hizmetleri telefon numarası 444 4420'dir.

Tatilsepeti.com güvenilir midir?

Tatilsepeti.com hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz