Yandex Metrika
ŞİKAYET 4 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 4 Kayıttan 1 - 4 Arası Gösteriliyor

Asus Hakkında

Dünyanın 1 Numaralı Anakart Üreticisi ASUS, anakart sektöründe pazar payının yaklaşık %40'ına sahip olup, dünyanın bir numaralı anakart üreticisidir. 1989 yılından beri 420 milyonun üzerinde anakart satılmıştır. Böylece, bugün, her üç bilgisayardan biri ASUS anakart içermektedir.

Art Arda 6 Yıl "En İyi Anakart Markası" Seçilmiştir ASUS, geniş kitleler tarafından okunan ve saygı duyulan bir eleştiri sitesi olan Tom's Hardware Guide'ın (THG) okuyucuları tarafından art arda altı yıl boyunca dünyanın "En İyi Anakart Markası" seçilmiştir. On binlerce kişinin düzenli olarak oy verdikleri bu anketlerin birçoğunda oyların yarısından fazlası ASUS'a verilmiştir.

Asus Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Asus notebook, masaüstü bilgisayar, all in one bilgisayar, telefon, anakart, ekran kartı, monitör, ağ ürünleri, içerik üretici, ses ürünleri, depolama, oyuncu ürünleri, gibi kategorilerde ürünler üretmektedir.

Asus hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Asus satış ve ürün politikası, iade ve değişim koşulları, kullanım ömrü, arıza, müşteri hizmetleri, fiyatlar, garanti ve yetkili servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

Asus Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Asus servisleri nerededir?

Size en yakın Asus serivisini, Asus'un resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Asus'un çağrı merkezi numarası kaçtır?

Asus'un çağrı merkezi numarası 0850 522 27 87'dir.

Şikayet Yaz