Yandex Metrika
ŞİKAYET 6 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.2/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
1
Toplam 6 Kayıttan 1 - 6 Arası Gösteriliyor

İdefix Hakkında

1996 yılında kurulan İdefix 1999 yılında e-ticaret satışına başladı. Tüm yayınevlerini ve yayınları tek platformda toplamayı amaçlayan İdefix; kitap, kırtasiye, oyun, elektronik, oyuncak, hobi kategorilerinde hizmet vermektedir.

İdefix Ürün Çeşitliliği

İdefix’in ana ürün grubunda kitap yer almaktadır. Kitapların yanı sıra; e-kitap, kırtasiye, hobi, oyuncak, elektronik, oyun, konsol, müzik, film kategorilerinde de geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

İdefixhakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. İdefix firmasının; satış politikası, iade ve değişim koşulları, güvenilirlik, müşteri hizmetleri, online alışveriş, e-kitaplar, kargo, teslimat süresi, para iadesi, ürün kalitesi, yazarlar, yayınları, eğitim kitapları ve ödeme şekilleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İdefix Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İdefix'e üyelik ücretli mi?

idefix.com adresine üyelik ücretsizdir. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi oluşturabilir. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İdefix'te kaç TL üzeri kargo ücretsiz?

idefix.com'da standart teslimatta 100 TL üzeri kargo ücretsiz.

İdefix müşteri hizmetleri nasıl ulaşırım ?

İdefix müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmak isterseniz; (0850) 266 06 06 numaralı telefondan; mail yoluyla iletmek isterseniz bilgi@idefix.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz