ŞİKAYET 277 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 10 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.2/5
Ortalama  
Mükemmel
%2
Çok iyi
%1
Ortalama
%4
Kötü
%5
Çok Kötü
%88
Toplam 277 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Samsung Hakkında

Samsung; kurulduğu yıl olan 1969’dan bu yıla başarılarını hız kesmeden sürdürmektedir. 1969 yılında kurulan Samsung-Sanyo Electronics 1970 yılında siyah-beyaz televizyon üretimine başlamıştır. Üretimden bir yıl sonra bu televizyonları Panama’ya ihraç etmeye başlayan firma 1972’de ise iç pazarda satılmak için de televizyon üretimine başladı. Bundan iki yıl sonra ise çamaşır makinesi ve buzdolabı üretiminde de faaliyet gösteren Samsung, dünyanın üçüncü hızlı başlatma sistemli televizyonunu piyasaya sürmüştür. 1977’de de ise renkli televizyon ihracatına başlamış ve o zamana kadar bir şirkette üretilen en çok televizyon sayısına ulaşmıştır.
Televizyon üretimi ile yola çıkan Samsung; sırasıyla buzdolabı, çamaşır makinesi, mikrodalga fırın, klima, kişisel bilgisayar gibi cihazlar üretmeye de başlamıştır. 1984 yılında 1 trilyon wonu aşkın satış yapan Samsung, 1987’de araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürütmek amacıyla Samsung Gelişmiş Teknoloji Enstitüsü’nü açmıştır. Samsung için önemli bir adım da 1988’de Samsung Semiconductor & Telecommunications Co. Şirketinin Samsung Electronics ile birleşmesi olmuştur. Bu birleşmenin ardından temel iş alanları olarak ev cihazları, telekominikasyon ve yarı iletkenler belirlenmiştir.

Samsung Ürünleri Nelerdir?

Samsung'un son zamanlarda en çok tercih edilen ürünleri; Samsung cep telefonu, Samsung televizyon, tablet, mikrodalga fırın, kulaklık, klima, akıllı saat, bilgisayar, beyaz eşya gibi ürünlerdir. Ayrıca Samsung Televizyon ve Samsung harddiskler de teknoloji pazarında büyük rağbet görmektedir. Samsung şikayetlerini Samsung'un resmi sitesindeki telefon numaralarına veya kötüçıktı.com adresine yazabilirsiniz.

Samsung hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Samsung, ürün kalitesi, iade ve değişim süreci, ödeme seçenekleri, garanti koşulları, müşteri hizmetleri, kullanım koşulları, ürün ömrü ve yetkili servis, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Samsung ürünleri nerede üretiliyor?

Güney Kore markası olan Samsung, ürünlerini bir çok ülkede üretmektedir. Bu ülkeler; Çin, Hindistan, Vietman Brezilya, Endonezya ve Güney Kore'de bulunan fabrikalarında üretmektedir.

Samsung telefonum arızalandı. Ne yapabilirim?

Samsung ürününüz garanti kapsamında ise en yakın servise başvurabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Kötü Çıktı'da bu konuda yorum yazabilirsiniz.

Samsung müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

444 77 11 numaralı çağrı merkezinden Samsung müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Samsung güvenilir mi?

Samsung hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz