ŞİKAYET 73 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 2 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.2/5
Ortalama  
Mükemmel
%2
Çok iyi
%2
Ortalama
%4
Kötü
%0
Çok Kötü
%92
Toplam 73 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Doğtaş Hakkında

Doğtaş, 1972 yılında Hacı Ali Doğan tarafından kurulan Doğan Mobilya'nın 1987'de anonim şirket haline dönüşmesiyle oluşturulan mobilya şirketidir. Çanakkale'nin Biga İlçesinde bulunan fabrikasında mobilya üretimi yapmaktadır. 1.300 çalışanıyla dünyanın birçok seçkin noktasında yaygınlaşan Doğtaş, bugün; yurt içi ve yurt dışında yer alan 200’ün üzerindeki konsept mağazasıyla, mobilya sektörünün en önemli oyuncuları arasında yer alıyor.

Doğtaş Ürün Çeşitliliği

Doğtaş bugün, yemek odası, oturma grubu, yatak odası, genç ve çocuk odası mobilyaları üretmektedir. Bir çok farklı model ve tarzda ürünleri ile geniş bir portföy sunmaktadır.

Doğtaş hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Doğtaş firmasının; müşteri hizmetleri, ürünleri, teslimat süresi, kargo, özel üretim, ürün kalitesi, iade, iptal ve değişim koşulları, çeyiz paketleri, salon takımları, yatak odası takımları, kargo süreci, ödeme seçenekleri, ürün garantisi, mobilya takımları, online alışveriş, kampanya ve mağazaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Doğtaş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Doğtaş Müşteri Hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Doğtaş Müşteri Hizmetlerine 444 34 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Doğtaş güvenilir mi?

Doğtaş hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz